ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KAMUOYU AÇIKLAMASI « İfa Ajans

6 Aralık 2022 - 00:18

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KAMUOYU AÇIKLAMASI

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KAMUOYU AÇIKLAMASI

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KAMUOYU AÇIKLAMASI
Son Güncelleme :

25 Eylül 2019 - 14:44

809 views

Son zamanlarda bazı basın yayın organlarında ve internet haber sitelerinde, Belediyemiz hakkında, kamuoyu nezdinde yanlış algılamalara sebep olabilecek haberler yayınlanmaktadır.

                Belediyemizin kurumsal yapısı içerisinde yapılan iş veya işlemler ile ilgili mevzuata aykırılık gerekçesi ile yürütülen bir soruşturma bulunmamaktadır.  Buna rağmen, gerekçesi ne olursa olsun, kolluk güçlerimizin ve adli makamlarımızın yürüttükleri soruşturmalarda talep edilen her konuda yardımcı olmak kamusal ve ahlaki sorumluluğumuzdur.

                Belediyemiz kurumsal yapısı altında yapılan iş ve işlemlerle ilgili bir soruşturma bulunmamakla birlikte, adli süreçte soruşturmaya dahil olan personellerimiz varsa, onlarla ilgili de idari işlemlerin Belediyemizce derhal yapılacağı bilinmelidir.

                AK Partili Belediyelerimiz, Teşkilatlarımız ve Milletvekillerimizle birlikte hizmet etmektedir. Bundan böyle de hizmet etmeye devam edecektir. Bu olay özelinde de AK Partili Milletvekillerimiz, Teşkilatlarımız ve Belediye Başkanlarımız arasında sanki iç çekişme varmış gibi yansıtılması haksız ve asılsızdır.

Kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.