DULKADİROĞLU’NDA ÇEVRE DÜZENİ VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI « İfa Ajans

29 Kasım 2022 - 20:50

DULKADİROĞLU’NDA ÇEVRE DÜZENİ VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI

DULKADİROĞLU’NDA ÇEVRE DÜZENİ VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI
Son Güncelleme :

05 Temmuz 2019 - 6:45

636 views

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri Karşıyaka ve Sümer mahallerinde çevre düzeni ve yol çalışmalarını sürdürüyor.

Karşıyaka mahallesinde asfalt çalışması yapan ekipler, yeni yol açma çalışmalarının da sürdüğünü bildirdi.


Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Ekipleri asfalt ve yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Sümer mahallesinde çevre düzeni ve yol yapım çalışmalarını devam ettiren ekipler, Karşıyaka mahallesinde de asfalt döküm çalışmalarını tamamladı.
Yaz aylarında yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceğini bildiren ekipler, çevre düzeni konusunda da çalışmaların sürdürüleceğini illetti.
Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, Fen işleri ekiplerinin özverili bir şekilde yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürdüklerini aktardı. Göreve geldikleri ilk dönemde yol konusunda çok büyük projeler tamamladıklarını aktaran Başkan Okay, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Ekiplerimiz daha önce yaptığımız yollarda bakım ve onarım çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürmektedir. Ayrıca yeni açtığımız yollarda da asfalt çalışmaları yapmaktayız. Şuanda ekiplerimiz Karşıyaka mahallesinde ve Sümer mahallesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.” 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.