Ak Parti İl Başkanı Görgel: Kitap Fuarına olan ilgi beni sevindirdi « İfa Ajans

6 Aralık 2022 - 00:50

Ak Parti İl Başkanı Görgel: Kitap Fuarına olan ilgi beni sevindirdi

Ak Parti İl Başkanı Görgel: Kitap Fuarına olan ilgi beni sevindirdi
Son Güncelleme :

24 Ekim 2022 - 13:31

287 views

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, ailesi ile birlikte 8.Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’nın son gününde de fuarı ziyaret etti ve değerlendirmede bulundu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olma özelliğini taşıyan 8.Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı ile ilgili değerlendirmede bulunan Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, “Kahramanmaraş’ta yapılan kitap fuarı çok nitelikli bir kitap fuarı. Diğer kitap fuarlarından daha farklı renkleri var. Kahramanmaraş’ta vatandaşlarımız, hemşehrilerimiz kitaba düşkün. Genelde şehir olarak kitaba, edebiyata düşkünlüğümüz tüm dünyada biliniyor zaten” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı  Hayrettin Güngör’e teşekkür eden Başkan Görgel, şu ifadeleri kullandı: “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve ekibinin gençlerimizi ve çocuklarımızı değişik organizasyonlarla kitap fuarına çekmesini önemli buluyorum. Ayrıca gençlerimizin ve çocuklarımızın yoğun ilgisini de görünce çok mutlu oldum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve ekibini kutluyorum.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.