Ahmet Sandal Kitap Fuarına Son 2 Kitabıyla Geliyor « İfa Ajans

3 Aralık 2022 - 19:26

Ahmet Sandal Kitap Fuarına Son 2 Kitabıyla Geliyor

Ahmet Sandal Kitap Fuarına Son 2 Kitabıyla Geliyor

Ahmet Sandal Kitap Fuarına Son 2 Kitabıyla Geliyor
Son Güncelleme :

17 Ekim 2019 - 6:51

6.993 views

Başta şiir olmak üzere edebiyatın çeşitli alanlarında çalışmaları ve eserleriyle bilinen ve Ankara’da ikamet eden Şair Yazar Ahmet SANDAL, çıkartmış olduğu son 2 kitabını Hemşehrileri  ve okuyucularına tanıtmak üzere Uluslararası Kahramanmaraş 6. Kitap Fuarına geliyor. 17-27 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan sözkonusu Kitap Fuarında Ahmet SANDAL, “Yalnız Anılar Kalır” isimli İçsel Gelişim/Anı ve “Şiir Denizinde Bir Sandal” isimli Şiir kitabını okuyucularına sunacak ve tanıtımını yapacaktır. Bundan önce sekiz adet kitabı yayınlanmış olan Ahmet SANDAL’ın isimleri belirtilen bu kitapları dokuzuncu ve onuncu kitaplarıdır. Şair Yazar Ahmet SANDAL,  ayrıca, Kitap Fuarında okuyucu yazar buluşması kapsamındaki bir söyleşide de seminer sunacaktır.

Ahmet SANDAL’ınUluslararası Kahramanmaraş 6. Kitap Fuarındaki kitap imza günleri 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde ve “Türk Şiirinde Anne” temalı Söyleşi programı da 20 Ekim 2019 günü saat 14:00’de gerçekleştirilecektir.

Ankara’dan Kitap Fuarı için yol hazırlığına başlayan Şair Yazar Ahmet SANDAL, ebebi, kültürel ve sosyal ilişkilere büyük ve önemli katkıları olan, şair ve yazarlar ile okuyucularını buluşturan böyle bir organizasyondan ve alanında en kapsamlı Kitap Fuarını düzenlediklerinden dolayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin tüm yetkili ve görevlilerine teşekkürlerini her fırsatta iletmektedir.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.