VALİ ÖZKAN’IN ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILDÖNÜMÜ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI « İfa Ajans

5 Aralık 2022 - 11:28

VALİ ÖZKAN’IN ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILDÖNÜMÜ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

VALİ ÖZKAN’IN ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILDÖNÜMÜ VE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI
Son Güncelleme :

18 Mart 2019 - 8:07

667 views

Tarihimizdeki zaferler, vatan ve bağımsızlık söz konusu olunca milletimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının en büyük ispatıdır.

Milletimizin vatan sevgisi, iman gücü, azmi ve kararlılığı sayesindekazanılan Çanakkale Zaferi, istiklalimizevesileolmuştur.  

Tüm imkânsızlıklara rağmen milletimizin Çanakkale’de sergilediğibirlik ve beraberlik ruhunu, Yüce Türk Milleti olarak gelecek nesillere aktarmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz, birlik ve beraberliğimizin, vatan ve millet sevgisinin en güçlü kahramanları olarak daima milletimizin gönlünde olacaklardır.

Bizler de kahraman şehitlerimiz ve gazilerimizin emaneti devletimizi ve milletimizi her türlü işgal, tehdit ve darbe girişimine karşı canlarımız pahasına da olsakorumaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle Şanlı Çanakkale Zaferi’nin104. yıl dönümünü kutluyor ve vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin manevi huzurunda tazimle eğiliyoruz.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.