SOÇİ’DE GERÇEKLEŞEN TARİHİ BULUŞMADA MAHİR ÜNAL’DA YER ALDI « İfa Ajans

3 Aralık 2022 - 20:21

SOÇİ’DE GERÇEKLEŞEN TARİHİ BULUŞMADA MAHİR ÜNAL’DA YER ALDI

SOÇİ’DE GERÇEKLEŞEN TARİHİ BULUŞMADA MAHİR ÜNAL’DA YER ALDI

SOÇİ’DE GERÇEKLEŞEN TARİHİ BULUŞMADA MAHİR ÜNAL’DA YER ALDI
Son Güncelleme :

22 Ekim 2019 - 19:54

1.657 views

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Soçi’de Bir Araya Geldi. İki Lider Görüşmenin Ardından, Tarihi Bir Mutabakata İmza Attıklarını Belirttiler.

Toplantının Ardından ‘Türkiye-Rusya Federasyonu Arasında 10 Maddelik Mutabakat Muhtırası’ Yayınlandı.
Toplantıda Dikkat Çeken Detaylarda Gözlerden Kaçmadı. Türkiye’nin Kaderini Belirleyecek Olan Soçi’de Ki Tarihi Buluşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan Beraberinde En Güvendiği A Takımı İle Hareket Etti.

Cumhurbaşkanı Eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İletişim Başkanı Fahrettin Altun Ve Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik İle Rusya’ya Hareket Etti.


Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın Normal Planlamada Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Memleketi Kahramanmaraş’ta Ki İstişarelerine Eşlik Etmesi Planlanıyorken Bu Kritik Zirvede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Talimatları İle Kendisininde Yer Alması Gerekliliği Hasıl Oldu.

Bu Sebepten Dolayı Kahramanmaraş Programlarını Ertelemek Durumunda Kalan Ünal Yerine Vekâleten Başdanışmanı Mehmet Demircioğlu’nu Görevlendirerek Yokluğunu Hissettirmeye Çalıştı Ve Soçi’de Türkiye’nin Kaderini Belirleyecek Olan Tarihi Buluşma da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yanı Başında Yerini Aldı.

Aynı Zamanda Bir Kahramanmaraş Milletvekili Ünal’ın Bu Üst Düzey Buluşmada Bulunuyor Olması Memleketinde Hemşerileri Tarafından da Ayrı Bir Gurur Vesilesi Oldu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.