Onikişubat Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti « İfa Ajans

7 Aralık 2022 - 16:43

Onikişubat Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Onikişubat Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti
Son Güncelleme :

04 Mart 2019 - 11:30

349 views

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Hanefi Mahçiçek başkanlığında, Onikişubat Belediyesi Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’nda gerçekleşti. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılışı gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri açıklandı.

Yoklama ve eski tutanak özetinin görüşülmesinin ardından, onaya sunulan gündem maddeleri şu şekildedir.

Açılış, yoklama ve eski tutanak özetinin görüşülmesi.

Hazine tarafından belediyemize tahsisli Hasancıklı Mesire Alanı üzerinde, bölge halkının sosyal hizmet ve turizm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla proje karşılığında Kültür, Eğitim, Sağlık, Konaklama ve Sosyal Tesisleri Alanları gibi işletilebilir alanların, 29 yıl süre ile sınırlı ayni hak tesisi hususunda 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 15/h, 18/e ve j maddelerine göre yap işlet modeli ile yapılabilmesi için Belediye Encümenine ve Belediye Başkanına yetki verilmesi teklifi.

Kamu Kurum ve Kuruluşları ile bunlara taahhütte bulunan özel veya tüzel kişiler tarafından bitüm ve Agrega malzemeyi şantiyeye teslim ederek, sıcak asfalt karışım talebi olduğunda, karışım yapılarak şantiyede teslimi halinde asfalt üretim fiyatının belirlenmesi teklifi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün isim verilmesi hakkındaki teklifinin görüşülmesi.

6- İmar Plan Tadilatlarının görüşülmesi teklifi

Onikişubat Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis toplantısı gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanırken, dilek ve temennilerin ardından kapanış gerçekleştirildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.