Megapark Hastanesi Mega Göz Bölümünü Hizmete Açtı « İfa Ajans

29 Kasım 2022 - 21:47

Megapark Hastanesi Mega Göz Bölümünü Hizmete Açtı

Megapark Hastanesi Mega Göz Bölümünü Hizmete Açtı
Son Güncelleme :

22 Temmuz 2019 - 14:34

4.792 views

Kahramanmaraş’ta önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Meğapark Hastanesi, göz bölümünü hizmete aldı. Teknolojinin son harikası cihazlar ve alanında ün yapmış doktorlar, hastanenin göz bölümünde hizmet vermeye başladı.

Megapark Hastanesi bir yeniliği daha bünyesine kazandırdı. Göz alanında hasta kabulüne başlayan Göz hastalıkları Uzmanı Dr. Onur Abdik ve Göz hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Belgen’in doktor kadrosunda yer alacağı göz ünitesi bugün geniş bir katılım ile açıldı. Açılış törenine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Sağlık İl Müdürü, Ali Nuri Öksüz, SGK İl Müdürlüğüne Harun Akbalaban, MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Emrah Satıcı, Onikişubat İlçe Başkanı Müfit Dal ve bir çok kişi katıldı.

ÖZEL SEKTÖRDE BAŞARILI ÖRNEKLER VAR

Burada bir açıklama yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Kamu hizmetlerinde bildiğiniz gibi daha önce devlet tarafından yürütülen eğitim ve sağlık hizmetleri Türkiye’de uzun yıllar önce bunların bir kısmı özel sektörü tarafından da yürütülüyor. Hem sağlık hizmeti hem eğitim hizmeti bugün itibariyle hem devlet tarafından hem özel sektör tarafından yürütülüyor tabi özel sektör tarafından bunun başarılı örneklerini görüyoruz” dedi .Tekrar iş adamlarımızı tebrik ediyorum. Kahramanmaraş’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Başarılar diliyorum.

 YENİLİKLER DEVAM EDECEK

Özel Megapark ve özel Markasi Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Kaptanoğlu: “ Özel Megapark Hastanesi olarak yapmış olduğumuz hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Son olarak KVC polikliniğinden sonra Megagöz olarak bu birimi açmış bulunmaktayız. Onur bey ve Mehmet Bey birlikteliği ile bölümün açılışını gerçekleştiriyoruz” dedi.

HASTANEMİZİN 7. KATINI  GÖZ SERVİSİ OLARAK DÜZENLEDİK

 Megapark Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Alparslan Özdarendeli ise şöyle konuştu: “Özel hastaneler grubunda da böyle bir ölüm olmadığı için böyle bir ihtiyacı daha öncede Kahramanmaraş’a hizmet veren sevgili doktor arkadaşımız hemşerimiz Onur Abdik ve ekibi ile tamamladık. Bu katı tamamen göz servisi olarak düzenledik. Sizlere de çok teşekkür ederiz zahmet ettiniz geldiniz. İnşallah hayırlı uğurlu olur, inşallah Kahramanmaraş’ımıza iyi hizmetler veririz” açıklamasını yaptı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.