İTHİB Yönetim Kurulu üyeleri satır ve balta ile dondurma kesti! « İfa Ajans

9 Aralık 2022 - 03:38

İTHİB Yönetim Kurulu üyeleri satır ve balta ile dondurma kesti!

İTHİB Yönetim Kurulu üyeleri satır ve balta ile dondurma kesti!
Son Güncelleme :

27 Eylül 2022 - 22:35

216 views


İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB)Yönetim Kurulu üyeleri Başkonuş Yaylası’nda düzenlenen program sonrası çengelle asılan alpedo Maraş dondurmasını satır ve balta ile kesti.


Alpedo’nun Maraş dondurması hem göze hem de damak tadına hitap etmeye devam ediyor.
Renkli anlara sahne oldu
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) Başkonuş Yaylası’nda yönetim kurulu toplantısı düzenledi.


Program sonrası ise İTHİB yönetim kurulu başkanı Ahmet Öksüz ve üyeleri, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Alpedo – Kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz, alpedo Maraş dondurmasını satır ve balta ile kesti. Bu anlar ise renkli görüntülere sahne oldu. Kesilen dondurmalar daha sonra külahla davetlilere ikram edildi.


“Dondurmamızın ünü kıtaları aşmış durumda”
Program sonrası kısa bir açıklama yapan Kahramanmaraş’ın gönüllü turizm elçisi Sami Kervancıoğlu, “Maraş dondurmamızın ünü kıtaları aşmış durumda. Bizlerde elimizden geldiği kadarıyla bu lezzeti insanlara ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu programda ise İstanbul’dan gelen sanayicilerimize alpedo Maraş dondurmasını satır ve balta ile keserek ikram ettik. Programda emeği geçenleri kutluyorum. Sevdamız Kahramanmaraş” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.