Hyundai Şık ve Sportif Crossover SUV Modeli BAYON’u Tanıttı « İfa Ajans

9 Aralık 2022 - 02:56

Hyundai Şık ve Sportif Crossover SUV Modeli BAYON’u Tanıttı

Hyundai Şık ve Sportif Crossover SUV Modeli BAYON’u Tanıttı
Son Güncelleme :

03 Mart 2021 - 9:41

14.332 views

Hyundai’nin Türkiye’de üretilecek yeni B-SUV modeli BAYON, resmen tanıtıldı.

Kompakt gövdeye ve geniş bir iç mekana sahip BAYON, gelişmiş bağlantı özelliklerine de sahip.

Hyundai, yeni B-SUV modeli BAYON ile müşterilerine daha fazla seçenek sunmuş oluyor.

Hyundai, yeni crossover SUV modeli BAYON’u resmi olarak tanıttı. Tamamen Avrupa pazarı için geliştirilen BAYON, markanın SUV ürün gamını genişletmesinde önemli bir rol oynayacak. BAYON, kompakt bir gövde tipine, geniş bir iç mekana ve uzun bir güvenlik donanım listesine sahip. Ayrıca, gelişmiş bağlantı özellikleriyle de mobilite çözümlerini kusursuz bir şekilde sunan otomobil, segmentindeki beklentileri rahatlıkla karşılayabiliyor.

Hyundai’nin mevcut SUV modellerindeki şehir isimleri stratejisini devam ettiren BAYON, adını Fransa’daki Bask Bölgesi’nin başkenti Bayonne’dan alıyor. Ülkenin güneybatısında, şirin bir tatil destinasyonu olan Bayonne, tamamen Avrupa için üretilen bir modele yine Avrupalı müşterilerin beklentileri karşılayacak bir nitelikle ilham vermiş oluyor.

Hyundai Motor Avrupa Pazarlama ve Ürün Başkan Yardımcısı Andreas-Christoph Hofmann, yeni modelle ilgili olarak “SUV gövde tipi dünya çapında popülaritesini artırmaya devam ederken, Hyundai de bölgede artan talebe hızla yanıt vermek için yepyeni bir model üretti. BAYON, kullanışlı bağlantı ve güvenlik özellikleri, şık bir tasarımı ve Hyundai imzalı 48 volt hafif hibrit teknolojisiyle kendi segmentinde öne çıkıyor” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.