Dünya göçebe oyunlarında Alpedo’dan dondurma şov! « İfa Ajans

3 Aralık 2022 - 18:48

Dünya göçebe oyunlarında Alpedo’dan dondurma şov!

Dünya göçebe oyunlarında Alpedo’dan dondurma şov!
Son Güncelleme :

03 Ekim 2022 - 13:40

71 views

Bursa’da düzenlenen ve 20’ye yakın dernek ve federasyonun katıldığı Dünya Göçebe Oyunlarına katılan sporcular ve vatandaşlar Alpedo Maraş dondurmasına hayran kaldı.

Kahramanmaraş’ın gönüllü turizm elçisi olan Alpedo-Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Dünya Göçebe Oyunlarının dondurma sponsoru oldu. Geçtiğimiz gün turnuvada stant açarak vatandaşlara ücretsiz dondurma dağıtan alpedo bu kez de yapmış olduğu dondurma şov ile büyüledi.

Balta ve satırla dondurma kestiler!

Turnuvaya katılan Alpedo-Kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, Etnospor konfederasyonu başkanı Necmettin Bilal Erdoğan, Genelensel spor dalları federasyon başkanı Hakan Kazancı, Türkiye Geleneksel Güreşler federasyon başkanı İbrahim Türkiş ve Etnospor konfederasyonu başkan vekili Hakan Kazancı, çengelle asılan alpedo Maraş dondurmasını satır ve balta ile keserek sporculara ikram etti.

Program hakkında konuşan Kervancıoğlu, vatandaşların kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı memnun oldukları söyledi.

“Yılmadan, yorulmadan devam ediyoruz”

Katıldıkları programlarda Kahramanmaraş’ı ve şehrin lezzeti olan Alpedo Maraş dondurmasını tanıtmaya gayret ettiklerini kaydeden Sami Kervancıoğlu, “ Sevdamız Kahramanmaraş diyerek çıkmış olduğumuz bu yolda, toplumun her kesiminden insanına ulaşmaya devam ediyoruz. Yılmadan, yorulmadan hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya göçebe oyunlarındayız, burada çok güzel bir atmosfer var. Vatandaşlarımıza ve sporcularımıza dondurma ikramında bulunduk. Programda emeği geçenleri kutluyorum.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.