CHP’li Öztunç : Rakibim Kimse Değil Ben Kendi Kendimin Rakibiyim Dedi « İfa Ajans

29 Kasım 2022 - 22:24

CHP’li Öztunç : Rakibim Kimse Değil Ben Kendi Kendimin Rakibiyim Dedi

CHP’li Öztunç : Rakibim Kimse Değil Ben Kendi Kendimin Rakibiyim Dedi
Son Güncelleme :

04 Şubat 2019 - 13:21

714 views

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ali Öztunç, yerel seçimde rakip tanımadığını belirterek, rakibim kimse değil ben kendi kendimin rakibiyim dedi.

CHP’li Öztunç Sayın Erdoğan gelmediği müddetçe karşımda rakip yok

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ali Öztunç, yerel seçimde rakip tanımadığını belirterek, Kim gelirse gelsin karşıma. Sayın Cumhurbaşkanı’mız Tayyip Bey, Cumhurbaşkanlığı’ndan istifa eder, karşıma aday olursa iddialı aday olur. O zaman sıkıntıya girerim ama Sayın Erdoğan gelmediği müddetçe karşımda rakip yoktur dedi.

Kahramanmaraş’ta 31 Mart’ta yapılacak yerel seçime yönelik çalışmalarını yürüten CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, sabah kahvaltısında gazetecilerle bir araya geldi.

31 Mart Yerel seçimlerinde Seçilmesi durumunda hayata geçireceği projelerin bir kısmından bahseden Öztunç, yerel seçim ile genel seçimin arasınada çok fark  olduğunu söyledi.

Genel seçimde vatandaşın lidere, ideolojiye veya da  o günkü şartlara bakarak, oy verdiğini ancak yerel seçimde adaya oy verildiğini kaydeden Ali Öztunç, örnek olarak Eskişehir’i ve Aydın illerini gösterdi.

AK Parti’nin yıllardır Kahramanmaraş’ı yönettiğini dile getiren CHP’li Öztunç, Eğer bir şey yapsalar bugüne kadar yaparlardı. Ellerinden tutan yok. Oraya verdiniz yıllarca yaptılar mı Yapmadılar. 5 yıl da beni, Ali Tunç’u deneyin. Bu seçimlerde adaya oy verilir. Ben kazanırsam Kemal Kılıçdaroğlu mu yönetecek Yok öyle bir şey, ben yöneteceğim. Ben, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde rakip tanımıyorum. Kim gelirse gelsin benim karşıma. Sayın Cumhurbaşkanı’mız Tayyip Bey, Cumhurbaşkanlığı’ndan istifa eder, karşıma aday olursa iddialı aday olur. O zaman sıkıntıya girerim ama Sayın Erdoğan gelmediği müddetçe benim karşımda rakip yoktur diye konuştu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.