Bütün Burçların Gizli Bir Bağımlılığı Var « İfa Ajans

6 Aralık 2022 - 00:57

Bütün Burçların Gizli Bir Bağımlılığı Var

Bütün Burçların Gizli Bir Bağımlılığı Var
Son Güncelleme :

24 Ekim 2020 - 13:58

2.008 views

Bütün Burçların Gizli Bir Bağımlılığı Var….

Alışkanlıklarımızın ve kusurlarımızın kaynağının ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Görünüşe göre bu, burcunuzla yakından ilgili olabilir! Mesela, Koç burcu oldukça sabırsız, karamsar ve fevri olabilir. İkizler sevecen, uyumlu, hayata ve dünyaya karşı merak doludur. Bir Aslan’ın doğal karizması ve çekiciliği, onu girdiği her ortamda ilgi odağı yapar!

Peki, sizin burcunuz ne? Her birinin kendi güçlü yanları, zayıflıkları, mücadeleleri, eşsiz kişilik özellikleri ve hayata karşı bireysel bir yaklaşımları var. İşte tüm burçlarla ilgili bilmeniz gerekenler!

Bir Koç hiçbir şeyi kaçırmak istemez ve hayatını dolu dolu yaşamaya çalışır.

-Boğa burcu insanları inanılmaz şekilde sahici, güvenilir, pratik ve sorumluluk sahibidir, yani öyle kolay kolay bağımlı olmazlar. Ancak bir şey onları deliye döndürür: yemek.

-Sosyal medyanın “sağlıklı” kullanım şekli İkizler’in bilgiye aç beyninin gelişmesini ve hiçbirine kendini fazla bağlanmış hissetmeden aynı anda birçok yerde olmasını sağlar.

-Yengeç burçları çok duygusal, hayal gücü kuvvetli, anlayışlı ve sadık insanlardır. O nedenle, bu burcun en büyük bağımlılıklarından birinin aşk ve romantizm olması hiç de şaşırtıcı değil.

-İyi görünmeyen bir Aslan bulmak zordur ve nedeni bu burcun kendisine zaman harcamaktan keyif almasıdır. Nasıl göründükleri, başkalarının onları nasıl gördüğü Aslanlar için önemlidir. O yüzden muhteşem görünmeyi hiçbir zaman ihmal etmezler.

-Başaklar analitik, çalışkan ve pratik olmalarıyla bilinir. Ayrıca düzen delisi olurlar, bu da onların ilk ve en belirgin saplantısını gözler önüne serer: temizlik.

-Teraziler de Yengeçler gibi romantik aşk bağımlısıdır. Fakat burada önemli bir detay var: Aşk fikrine, kendisinden çok daha saplantılıdırlar.

-Akrep burcu insanı o bir sürü aşk yaşayan insanlardan değildir; âşık olmaları önemli bir olaydır. Aynı şey arkadaşlıklar için de geçerlidir. Bir Akrep’in arkadaş çevresi dardır ve iyi günde de kötü günde de yanında olan en yakın insanlardan oluşur.

-Yay burcu insanının idealist, cömert ama sabırsız tabiatı onu yeni saplantı ve bağımlıklar edinmeye yatkın hale getirir. Bununla birlikte, genelde bir yerde çok uzun süre kalmadan, bir şeyden hemen diğerine geçerler.

Oğlaklar 12 burcun içinde muhtemelen en disiplinli ve sorumluluk sahibi olanlarıdır. Bu özellikleri onlara gerçek tutkuları ve bağımlılıklarında elbette yardımcı olur: yani işlerinde.

– Kova burcu insanıysanız, muhtemelen çok bağımsız ve özgünsünüz ve bazen bir hayal dünyasına dalıp rahatlamak istersiniz. Kova insanı duygularıyla hemen uğraşmak yerine onları başka şeylere yöneltme eğilimindedir.

– Sevimli, sanatçı ruhlu, kibar ve hassas Balık insanının ne yapacağı, söz konusu, kusurlar ve bağımlılıklar olduğunda sahiden öngörülemez. Çok fazla Netflix izlemekten, çok yemek yemeye kadar olmadık işlerle uğraşabilirler.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.