Başkan Aydın’dan, Bozhüyük Halkına Müjde « İfa Ajans

9 Haziran 2023 - 02:28

Başkan Aydın’dan, Bozhüyük Halkına Müjde

Başkan Aydın’dan, Bozhüyük Halkına Müjde
Son Güncelleme :

09 Mart 2019 - 6:41

605 views

Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, Bozhüyük Mahallesinde yaptığı konuşmada, belediye hizmetlerinin yanında istihdama yönelik projeleri de hayata geçirerek vatandaşların refah seviyesini yükseltmeyi hedeflediklerini işaret ederek, Bozhüyük Mahallesinde 100 kişinin çalışacağı Tekstil Atölyesinin kısa sürede faaliyete başlayacağı müjdesini verdi. 

Aydın, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer ile birlikte ziyaret ettiği Bozhüyük Mahallesinde yaptığı konuşmada, “Partimiz bize Cumhur İttifakına uygun  hangi noktada  görev verirse o noktada görev almaya hazırız. Bizim derdimiz kendimiz değil sizsiniz, bizim derdimiz milletimiz” dedi. 

Mahallede gerçekleştirilen ve gelecek dönemde yapacakları hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Aydın, şunları kaydetti :

“İftira, yalan, çirkinlikle hareket etmiyoruz. Yaptıklarımızı anlatıyoruz, hayali konuşmuyoruz. Yaptıklarımızın maliyeti ortada. Beş yılda yaptığımız projelerimizi anlattığımız kitapçığımızda 5 yıllık bütçemiz de yer alıyor. Evet, yaptığımız çalışmaların bütçesi yaklaşık 350 milyon lira tutarında olmasına rağmen biz devletimizin, iktidarımızın gücüyle bu projeleri 100 milyon liralık bütçeyle yaptık. Eğer biz kendimizi düşünseydik bu çalışmayı ortaya koyamazdık. Bu dönemde Bozhüyük Mahallemize  sıcak asfalt yol, kilit parke yol, halı saha, içme suyu deposu ve şebeke yenilemesi yaptık. Eski belediye binamızı tekstil atölyesine dönüştürüyoruz. Firma yetkilileri çalışmalara başladı. 100 kişinin çalışacağı tekstil atölyesi kısa sürede faaliyete başlayacak. Önümüzdeki dönemde Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte kanalizasyon, sulama suyu ve eksik kalan kilit parke yollarımızı yapacağız. Diğer taraftan gölet projesi devam ediyor, elektrik iletim hatlarımız yenilenecek, biz bu sorunları da takip ediyoruz. Kayseri Karayolu kenarında bin dönüm Organize Sanayi Bölgesi yeri hazırladık. Bu güzergah Göksun’un en gözde yeri olacak ve Bozhüyük en fazla istifade eden yerleşim yerimiz olacak. Allah nasip ederse 31 Mart 2019 akşamında muzafferiyetimizi burada hep beraber kutlarız.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.