Ak Parti Kahramamaraş İl Başkanı Debgici “Her An Vatandaşla İç İçeyiz” « İfa Ajans

6 Aralık 2022 - 00:57

Ak Parti Kahramamaraş İl Başkanı Debgici “Her An Vatandaşla İç İçeyiz”

Ak Parti Kahramamaraş İl Başkanı Debgici “Her An Vatandaşla İç İçeyiz”
Son Güncelleme :

19 Mart 2019 - 13:06

1.017 views

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ve Yönetim Kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Özel bir tesiste düzenlenen toplantıda konuşan Debgici, Cumhur İttifakı olarak tam kadroyla sahada seçim çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör’ün projelerini kamuoyuyla paylaştıklarını ifade eden Debgici, şöyle konuştu:

“Kahramanmaraş’ta AK Parti kurulduğu günden bu yana siyaset yapan kişiler olarak zaten her an vatandaşla iç içeyiz. Başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal olmak üzere, diğer 5 milletvekilimiz ve MHP Milletvekili Sayın Sefer Aycan, Cumhur İttifakı çalışmaları kapsamında sahadalar, hep beraber koşturuyorlar. ‘Durmak yok’ diyoruz. ‘Amaç gönül belediyeciliği’ diyoruz. Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da başlatmış olduğu gönül belediyeciliği için koşturuyoruz. Hem AK Parti teşkilatı, hem Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları bu bağlamda çalışıyor.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.