Yunus Emre Caddesi Üzerinde Yaya Yolu Yapımına Başladı « İfa Ajans

7 Aralık 2022 - 17:52

Yunus Emre Caddesi Üzerinde Yaya Yolu Yapımına Başladı

Yunus Emre Caddesi Üzerinde Yaya Yolu Yapımına Başladı

Yunus Emre Caddesi Üzerinde Yaya Yolu Yapımına Başladı
Son Güncelleme :

15 Kasım 2019 - 7:35

403 views

Büyükşehir Belediyesi Ilıcalı öğrencilerin okullarına güvenli bir şekilde ulaşabilmeleri için Yunus Emre Caddesi Üzerinde Yaya Yolu Yapımına Başladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi okullardan gelen talepler doğrultusunda çevre düzenleme ve parke yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Ilıca Yeniyapan Ortaokulu’na ulaşım sağlayan Yunus Emre Caddesi üzerinde yaya yolu yapımına başlandı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak yaklaşık 750 metre uzunluğundaki yaya yolu ile öğrenciler okullarına güvenli bir şekilde ulaşacak.

Başkan Güngör’e Teşekkür

Gerçekleştirilen çalışmadan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Okul Müdürü İbrahim Karalar, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti. Karalar, “Büyükşehir Belediyemize öğrencilerimizin okulumuza ulaşımında tehlikeler yaşandığını belirtmiştik. Cadde üzerinde yaya yolumuz yoktu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör hemen çalışmaları başlattı. Bu sorunumuzu çözen Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.