Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Dere;81 İl Ve 700 İlçe Teşkilatı Kuruldu « İfa Ajans

6 Aralık 2022 - 01:13

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Dere;81 İl Ve 700 İlçe Teşkilatı Kuruldu

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Dere;81 İl Ve 700 İlçe Teşkilatı Kuruldu

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Dere;81 İl Ve 700 İlçe Teşkilatı Kuruldu
Son Güncelleme :

26 Kasım 2019 - 6:29

1.098 views

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş il başkanı Mehmet Dere partisinin il başkanlığında yaptığı toplantı ile  Yeniden Refah Partisinin 1. olağan kongresini değerlendirdi.Kahramanmaraş Yeniden Refah Partsi il Başkanı Dere değerlendirme de şunları söyledi;

Bilindiği üzere 2. Kırk yılın Başlangıcıolan 23.11.2018 yılında Hacı Bayram Veli Hz manevi huzurunda  harekete geçen 2. Kırk yılın başlangıcını yapan Milli Görüş hareketimiz daha 1. Yaşına basmadan 81 İl Teşkilatını, 700 ilçe Teşkilatını çok kısa bir sürede büyük bir aşkla elbirliği ile hızla kurmuştur. Kuruluş çalışmalarına aziz milletimizin gösterdiği ilgi, alaka, rağbet Milletimizin Milli Görüş harekatını ne kadar özlediğini , ne büyük bir arzuyla beklediğini göstermektedir.

 Bu tarihi Kurtuluş harekatının teşkilatlanmasını yapan Yüce milletimiz,  Büyük bir heyecan seliyle;  17.11.2019 Günü 1. Olağan Büyük kongremizi, Ankara’nın En Büyük salonu Arena spor salonunun içini dışını adeta patlatırcasına  doldurarak ; muhteşem bir katılımla gerçekleştirmiştir. Resmi verilerle 45.000 –diğer verilere göre 60.000 kişinin katıldığı ifade edilmektedir.

Milletimiz: Milli görüşün çizgisinden çıkanlara, İşbirlikçilere,  artık yerden kalkamaz diyen haçlı zihniyetine, asrın firavunu  SiyonistlereAlpaslan Gazinin torunları olarak,Bu topraklarda ben varım ve var olmaya devam edeceğim  mesajını vermiştir.

Kongremizin ana sloganı “BURADA GELECEK VAR”

Emekliye %300 artış, işçiye%200 artış, Memura%80 artış veren Rahmetli ProfDr Necmeddin ERBAKAN  hocamızın izinden giderek YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN  BURADA GELECEK VAR diyoruz.

FAİZLİ BORÇ almadan Kaynak paketleriyle Üretime geçerek BURADA GELECEK VAR diyoruz.

Sanayi tesislerimizi satmadan Katma değeri yüksek ürünler üreterek ihraç ederek Ülkemizi Kalkındırmak istiyoruz. Bunun için BURADA GELECEK VAR diyoruz.

Yardımlarla yaşayan bir halk yerine Üreten Kazanan kimseye el açmadan yaşayan bir  millet için BURADA GELECEK VAR diyoruz.

2002 de AKP iktidarına devredilen 241Kamu tesisinin 169 tanesini yok pahasına satan özelleştiren Luna parklardaki dinazorlara 150 milyon dolar krediyi bulan, Tank palet fabrikasının yenilenmesine 50 milyon dolar krediyi bulamayan zihniyetinden Kurtulmak için BURADA GELECEK VAR diyoruz.                  

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.