VALİ ÖZKAN’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI « İfa Ajans

5 Aralık 2022 - 11:22

VALİ ÖZKAN’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

VALİ ÖZKAN’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
Son Güncelleme :

15 Temmuz 2019 - 14:50

394 views

Türk milleti, tarih boyunca birçok badireler atlatmış, zorlu mücadelelerde büyük zaferler kazanmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizin özverisiyle,15 Temmuz hain FETÖ darbe kalkışması karşısında daunutulmaz bir destan yazılmıştır.

Ülkenin en önemli kurumlarına sızmış hain FETÖ’nün, temel hak ve hürriyetlerimizi ortadan kaldırmaya yönelik darbe teşebbüsüne geçit vermeyen aziz milletimiz, Çanakkale ruhuyla günlerce meydanlarda demokrasi nöbeti tutarak, darbecilere geçit verilmeyeceğini, demokrasimizin kazanımlarının ilelebet yaşayacağını, tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Geçmişten günümüze bu yüce milleti bölmek, parçalamak, yıkmak isteyen iç ve dış mihraklara karşı; kahramanlık mücadelesinin en güzel örneğini sergileyen Kahramanmaraş halkıda, bu zorlu süreçte ülkesine, milletine, demokrasisine ve geleceğine sahip çıkmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne, milletimizin birliğine, beraberliğine ve huzuruna yönelik yapılan bu alçakça girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Devletimiz ve aziz milletimiz, bütün terör örgütlerine karşı mücadelesini artan bir kararlılıkla sürdürecektir.

Bu şanlı mücadelede; Vatan, Millet, Bayrak ve İstiklal uğruna; gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükran ile anıyorum.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.