DOLAR

32,8613$% 0.1

EURO

35,2176% -0.06

STERLİN

41,6290£% -0.18

GRAM ALTIN

2.490,18%0,03

ÇEYREK ALTIN

4.040,00%0,02

Kahramanmaraş AÇIK 26°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
Reklam Reklam

SANKO Okulları Basketbol Takımlarının Şampiyonluk Sevinci

SANKO Okulları Basketbol Takımları, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “3×3 Basketbol İl Birinciliği”nde, iki birincilik, bir ikincilik ve altı üçüncülük derecesi kazandı.

Gaziantep İbrahimli Spor Merkezi’nde düzenlenen müsabakada Betül Nakıpoğlu, Beren Fesli, Asuman Serra Camcıoğlu ve Buse Berra Sevim’den oluşan Küçük Kız Takımı ile Ecrin Yılmazlar, Zeynep Polat, Cansu Duman ve Melek Naz Bilgili’den oluşan Genç Kız Takımı il birincisi olurken, Poyraz Karaoğlu, Poyraz Özpamukçu, Batu Yüncü ve Mete Atioğlu’ndan oluşan Minik Erkek B Takımı il ikincisi oldu.

Murat Sürmelihindi, Ali Cavit Karslıgil, Ömer Elkovan ve Burak Said Baytaz’dan oluşan Minik Erkek Takımı, Ecem Söylemez, Ece Bozan, Gülnaz Altunkaya ve Songül Kılıç’tan oluşan Minik Kız Takımı; Maya Kayın, Alin Yener, Feray Berra Çelik ve Övgü Sınacı’dan oluşan  Minik Kız B Takımı; Yiğit Tural, Batuhan Batmazoğlu, Fethi Buğra Kahraman ve Aras Kızılateş’ten oluşan Genç Erkek Takımı, Demir Ergin, Fatih Efe Mermer, Yiğit Aydın ve Can Ökkeş Şahin’den oluşan Küçük Erkek Takımı;  Ahmet Ege Şiveydinli, Emre Tiken, Çınar Özpineci ve Yiğit Özkara’dan oluşan Küçük Erkek B Takımları ise turnuvayı üçüncülükle tamamladı.

SANKO Okulları Genel Müdürü Fırat Mümtaz Asyalı, dokuz takım ile katıldıkları turnuvada tüm takımlarının derece elde etmesinin gururunu yaşadıklarını belirterek öğrencilerini ve antrenör Burak Almacı’yı kutladı.

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

BULUNTU: KAHRAMANMARAŞ, SAVUNMA SANAYİİNİN İKİNCİ BAŞKENTİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.