Reyhan Cansu Albüm Kapağında Gelinleğe Yer Verdi « İfa Ajans

29 Kasım 2022 - 22:39

Reyhan Cansu Albüm Kapağında Gelinleğe Yer Verdi

Son Güncelleme :

19 Mart 2019 - 10:07

746 views
Reyhan Cansu Albüm Kapağında Gelinleğe Yer Verdi

Müzik dünyasının sevilen ismi Reyhan Cansu, “Kumanda” isimli şarkısının ardından, aranjörlüğünü Febyo Taşel’ in yaptığı “Gizli Gizli” isimli eseriyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Sözü Canan Sezgin, Müzik Ali Cem Çehreli imzası taşıyan “Gizli Gizli” isimli eserle her zamanki iddiasını yenileyen Reyhan Cansu, imajında keskin değişikliklerde yapacağını vurguladı.

Albüm kapağında gelinlikle yer alacağını sözlerine ekleyen Reyhan Cansu, ünlü tasarımcı Burak Öget imzası taşıyan kadınların beyaz mutluluğunu tasarlattı. Burak Öget imzalı tasarım gelinliği sadece albüm kapağı için kullanacağını vurgulayan Reyhan Cansu “Albüm kapağıyla aslında bu son dönemlerde biten evliliklerede bir tepki olsun istedim. Yıkılan her yuva beni üzüyor, bizler sanatçıyız, yapığımız işlerde şık hareket ve görsellikle tepkilerimizi yansıtmalıyız.

Evlilik çocuk oyuncağı değil bir kadının rüyası olan beyaz gelinliği bir gün tepki olarak kullanacağımı 10 sene önce düşünemezdim” dedi. Klip çalışması içinde özel ve çok konuşulacak bir çalışmaya imza atmak istediğini belirten güzel sanatçı, 90’lı yılların slow eserlerini aratmayan bir çalışmaya ekip olarak imza attıklarınıda vurguladı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.