Öğrencileri Tatilde Öğretmenler İse Boya Yapıyor « İfa Ajans

6 Aralık 2022 - 00:37

Öğrencileri Tatilde Öğretmenler İse Boya Yapıyor

Öğrencileri Tatilde Öğretmenler İse Boya Yapıyor

Öğrencileri  Tatilde Öğretmenler İse Boya Yapıyor
Son Güncelleme :

19 Kasım 2019 - 8:57

855 views

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesinde bulunan Mimar Sinan İlk Okulu öğretmenleri, bir haftalık tatil değerlendirerek okula boya ve badana yaptılar.

     Onikişubat ilçesi İstiklal Mahallesinde bulunan Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Cabbar Uzun, “ Hayır sahiplerinin destekleri ile aldığımız boyaları , öğretmenlerimizle birlikte okulumuzun bahçe duvarı başta olmak üzere okulumuzun boyası dökülen yerleri boya ve badana yaparak hafta sonuna kadar bitirmiş olacağız,” dedi.

     Öğrenci ve öğretmenlerin tatil yaptığı bu yıl ilk defa bir haftalık tatile giren okullarda herkes tatile kaçarken, Mimar Sinan İlkokulunun Müdürü ve öğretmenleri tam gün mesai yaparak okullarının duvarlarını boya badana yaparak okulu elden geçiriyorlar.

     Kahramanmaraş ve Türkiye örnek okul, örnek öğretmen, örnek okul müdürü çalışmaları ile mahalle halkının takdirini topladılar.

     Okul velileri : “ Böyle okul müdürü ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz , bizde bize düşen boya badana masrafına gönüllü katılıyoruz, okulumuz güzel oluyor, çocuklar güzel bir ortamda okuyacaklar neticede bu bina bizim mahallemizin okulu okulumuza sahip çıkıyoruz üzerimize düşen görevi yapıyoruz yapmaya hazırız,” dediler.

     Örnek okul, Örnek göstertmenler , örnek müdür hafta sonuna kadar çalışarak okulun tüm eksiklerinin gideceklerinin ifade ederek çalışmaya devam ediyorlar.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.