KGC Yönetim Kurulu ve üyelerinden Okay’a hayırlı olsun ziyareti « İfa Ajans

5 Aralık 2022 - 12:31

KGC Yönetim Kurulu ve üyelerinden Okay’a hayırlı olsun ziyareti

KGC Yönetim Kurulu ve üyelerinden Okay’a hayırlı olsun ziyareti
Son Güncelleme :

12 Nisan 2019 - 14:49

420 views

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti yönetimi ve üyeleri, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ı Başkanlık makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti başkanı Sermet Çuhadar, yönetimi ve üyeleri, yeniden başkan seçilen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirerek; “Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti yönetimi ve üyeleri bizleri ziyarete geldiler yeni dönem için kendilerine teşekkür ediyoruz. Yerel basınımız bizim sesimizi icraatlarımızı geniş kitlelere ulaştırmak adına önemli işler göstermekte. 5 yıllık zaman içerisinde gazeteci arkadaşlarımızla iyi bir çalışma yürüttük, yeni dönemde de inşallah basın mensuplarımızla uyumlu bir şekilde yeni yapacağımız icraatların geniş kitlelere ulaştırılması adına uyumlu bir çalışma göstereceğiz. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sermet Çuhadar ise yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Bugün yeniden Belediye Başkanı seçilen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi ve Üyeleri olarak hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Kendisi ilk döneminde yeni kurulan bir belediye olmasına rağmen güzel hizmetler yaptı. Özellikle turizm alanında yapılan çalışmalar var. Tarihi konakları restore edip turizme kazandırması çok önemli idi. Yine Doğal Yaşam Parkı, A Tipi mesire alanı gibi çok güzel hizmetleri oldu. Kamu Külliyesi Projesini hayata geçiriyor. Özellikle Kahramanmaraş- Çağlayancerit- Gölbaşı yolu için büyük gayret gösteriyor. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Necati Okay Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.