Harran Üniversiteli Gençler İyilik Peşinde « İfa Ajans

29 Kasım 2022 - 22:29

Harran Üniversiteli Gençler İyilik Peşinde

Harran Üniversiteli Gençler İyilik Peşinde

Harran Üniversiteli Gençler İyilik Peşinde
Son Güncelleme :

15 Kasım 2019 - 8:00

540 views

Harran Üniversitesi Genç İyilik Kulübü öğrencileri Şanlıurfa Eyyubiye Eyyüp Göncü Ortaokulu’nda bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinde karşılarında üniversiteli abla ve abilerini gören minik yürekler büyük bir sevinç yaşadı.

Suriye’den kaçan savaş mağduru ile bölge ailelerin ihtiyaç sahibi çocuklarına, içinde 1 yıl boyunca eğitim öğretim dönemindeki ihtiyaçlarını giderecek kırtasiye malzemeleri gören çocuklar coşkuyla hediyelerini aldı.

Harran Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde öğretim gören Genç İyilik Kulübü Başkanı Gülistan Alçin yaptığı açıklamada;”Şanlıurfa Harran Üniversitesi Genç İyilik Gönüllüleri olarak yaşadığımız toplumun içinde ihtiyaç sahibi ailelerinin ve onların çocuklarının her zaman yanındayız. Sadece insani ihtiyaç değil destekleyici eğitim olarak ta bu minik kardeşlerimizin hizmetindeyiz. Bütün bu güzellikleri yaparken Deniz Feneri Derneği’nin desteklerini yanımızda görmekten çok mutluyuz” dedi.

Kırtasiye ürünlerinin dağıtımı sırasında da eğlenceli anlar yaşandı.Üniversiteli abi ve ablalarıyla eğlenceli saatler geçiren küçüklerin coşkusu görülmeye değerdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.