Dulkadiroğlu Belediyesi Ve Çevkor 1000 Adet Fidan Dikti « İfa Ajans

3 Aralık 2022 - 18:40

Dulkadiroğlu Belediyesi Ve Çevkor 1000 Adet Fidan Dikti

Dulkadiroğlu Belediyesi Ve Çevkor 1000 Adet Fidan Dikti

Dulkadiroğlu Belediyesi Ve Çevkor 1000 Adet Fidan Dikti
Son Güncelleme :

12 Kasım 2019 - 10:56

643 views

Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) ile Dulkadiroğlu Belediyesi iş birliğinde Ferhuş ve Karataş mahallelerinde toplamda bin adet fidan dikimi gerçekleştirildi.

Çevre Koruma Dergisi (ÇEVKOR) ile Dulkadiroğlu Belediyesi iş birliğinde Ferhuş ve Karataş mahallelerinde bin adet fidan dikimi gerçekleştirildi.

Fidan dikim etkinliğine 11 Kahramanmaraşlı firma ve öğrencilerde destek verdi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Yemliha Özşahan ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Arif Yenipınar programa katıldı.

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Yemliha Özşahan, Belediye Başkanı Necati Okay adına ÇEVKOR Dergisi plaketini aldı.

Özşahan, programda bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Hayatın bizlere sunduğu güzelliklerin karşılında bizler de bu güzel hayatın devamı için bir şeyler yapmalıyız. Yapmamız gereken bu faaliyetlerin başında da doğanın sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi adına fidan dikimidir. Dün olduğu gibi bizler bugün de fidanları toprakla buluşturuyoruz. Burada amacımız gelecek nesillere iyi bir çevre bırakmak ve doğanın güzelliklerinin zenginleşmesidir. Bu anlamda ortaya koyulan tüm projeleri destekliyor ve desteklemeye de devam ediyoruz. Ben başta ÇEVKOR Dergisi ve değerli firmalarımız olmak üzere bu tür projelere destek veren herkese teşekkür ediyorum.”

Başkan Özşahan’ın ardından konuşan ÇEVKOR Dergisi Genel Müdürü Ayhan Tokuştepe de Dulkadiroğlu Belediyesi’ne ve projeye destek olan 11 firmaya teşekkür etti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.