BUGÜN FİDAN YARIN NEFES 11 MİLYON AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞTU « İfa Ajans

5 Aralık 2022 - 11:04

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES 11 MİLYON AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞTU

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES 11 MİLYON AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞTU

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES 11 MİLYON AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞTU
Son Güncelleme :

11 Kasım 2019 - 13:33

454 views

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde; Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından organize edilen ve 11.11.2019 saat 11:11 de Yurt çapında yapılan ağaç dikme etkinliğine Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak bizlerde destek olduk.

“Bugün Fidan Yarın Nefes “sloganından hareketle 11 Milyon ağacı toprağa miras bırakarak Dünya Rekoru kırılması planlanan programda Yurd çapında ağaç dikme seferberliği ilan edildi.

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak kampanyaya Başta İl Müdürümüz Ali İhsan KABAKCI olmak üzere İl Müdürlüğü İdari personeller, Gençlik Merkezi Üyesi Gençlerimiz, Yurt öğrencilerimiz, Sporcu eğitim Merkezi ve Türkiye Olimpiyat hazırlık Merkezi Sporcu öğrencilerimiz, İlçe Müdürlüklerimiz olmak üzere tam kadro katılım sağladık. Ağaç Dikim alanları olarak bizlere belirtilen Kartal Mevki, Yalnız Ardıç ve Çınarlı Mevkilerinde ağaç dikimi gerçekleştirdi. Kahramanmaraş Gençlik ve İl Müdürlüğü olarak üstlendiğimiz 25.000 ağacı Personellerimizin, Sporcu Öğrencilerimiz ve Gençlerimizin gönüllü ve gayretli çalışmaları ile toprakla buluşturduk.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.