Başkan Mahçiçek; Bu Belediyenin Bütün Hesapları Ortada « İfa Ajans

5 Aralık 2022 - 11:44

Başkan Mahçiçek; Bu Belediyenin Bütün Hesapları Ortada

Başkan Mahçiçek; Bu Belediyenin Bütün Hesapları Ortada

Başkan Mahçiçek; Bu Belediyenin Bütün Hesapları Ortada
Son Güncelleme :

16 Ekim 2019 - 15:14

734 views

 Kahramanmaraş’ın merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kahramanmaraş’ın merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Makamında gazetecilerle buluşan Mahçiçek, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, belediye çalışmaları ve projeler hakkında bilgi verdi. Konuşmalarına Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle Barış Pınarı Harekatı’nın başlatıldığını ve tam destek verdiklerini belirten Mahçiçek, “Biz Barış Pınarı Harekatı’nı milletimizin ve devletimizin bekası olarak görüyoruz” dedi. 30 Mart 2014’de gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimi’nde Onikişubat Belediye Başkan Adayı olarak seçimi kazanmasının ardından, kurucu belediye başkanı olarak göreve başlayan Hanefi Mahçiçek, geçen süreçte de başarılı şekilde çalışmalarını yürütüyor.

Mahçiçek, önümüzdeki dönemlerde yapılacak projeleride anlattı. Bazı basın yayın organlarında çıkan haberlere çok sert tepki gösteren Başkan Mahçiçek açıklamalarına şöyle devam etti; “HODRİ MEYDAN” ”2014’ten 2019’a kadar İçişleri Bakanlığımızın müfettişleri bizim belediyemizde yapılan işleri denetlemiş. Yani yapılan işlerin hepsi denetimden geçmiş. Şimdi böyle rekorlar kırarak hizmet etmeye çalışan bir belediyeye çamur atmaya çalışacaksınız.

Diyeceksiniz ki, ”Onikişubat Belediyesi’nde yolsuzluk varmış’, ”Nerede varmış?” Onikişubat Belediyesi’nin Elektronik Kamu İhale alımlarındaki bilgiler, alacaksınız, onlara başka hüviyet vereceksiniz, sonra diyeceksiniz ki Onikişubat Belediyesi’nde yanlışlık oluyor diyeceksiniz. Bize soracaksınız. Soracaksınız doğrusunu söyleyeceğiz size. Ama bizim üstümüze basarak bir yere gitmeye kimsenin çalışmaması lazım.

Azdan az gider çoktan da çok gider. Bizim alnımız açık, her şeyimiz açık. Bize iftira atanların hepsinin kendilerine havale ediyorum. Onikişubat Belediyesi açık, hodri meydan, varsa bir şey gelsinler konuşalım. Ama artık bizim motivasyonumuzu bozmayın Allah’tan korkun.

“BUGÜNE KADAR KORKMADIK”

Bir dünya projesi getireceksiniz, bunu yok etmeye çalışacaksınız böyle bir şey olmaz günahtır. Eğer bir siyaset yapıyorsanız memleketin menfaati için yapacaksınız. Memleketin menfaatinde bir araya geleceksin. Memleketi dünya markası yapacak bir projeyi yok etmek için gayret etmeyeceksiniz. Biz bunlardan korkmayız. Bugüne kadar korkmadık. Hukuki yollarla hakkımızı ararız, arayacağız da. Ama bizim üstümüze basarak kimse kendine bir paye çıkartmasın. Bir fitne bizim üzerimizden işletilmesin. Buna müsaade etmeyeceğiz çünkü. Artık sabrın sonundayız. Yeter dedik.

 “BU BELEDİYENİN BÜTÜN HESAPLARI ORTADA”

Bu belediyenin bütün hesapları ortada. Bu EXPO’yu yok ederseniz siz ne kazanacaksınız. Bu EXPO ile Kahramanmaraş’a 2 milyon insan gelecek. Bu Kahramanmaraş bir dünya kenti olacak. Dünya kenti olduğunu dünyaya gösterecek. Siz bu projeyi kötüleyerek yada bir takım kulplar takarak nereye gideceksiniz.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.