Ampute Futbol Takımına Onikişubat Belediyesi’nden Destek « İfa Ajans

3 Aralık 2022 - 18:54

Ampute Futbol Takımına Onikişubat Belediyesi’nden Destek

Ampute Futbol Takımına Onikişubat Belediyesi’nden Destek

Ampute Futbol Takımına Onikişubat Belediyesi’nden Destek
Son Güncelleme :

05 Kasım 2019 - 13:49

8.841 views

Sporun ve sporcunun yanında olduğunu her fırsatta gösteren Onikişubat Belediyesi, amatör takımlara malzeme desteğini hiçbir zaman kesmiyor.

Bir zamanlar kendisininde spor ile uğraştığını ve özellikle futbol oynadığını hatırlatan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, bütün spor dallarında faaliyet gösteren kulüplere desteklerinin devam edeceğini söyledi.

 Amatör Spor Kulüplerine malzeme yardımı yapan Onikişubat Belediyesi, Kahramanmaraş’ta yeni kurulan ve 2. Lig’de mücadele eden Kahramanmaraş Doğu Akdeniz Ampute Futbol Kulübü’nü de unutmadı.

Şampiyonluk parolasıyla Yola çıkan Kahramanmaraş Doğu Akdeniz Ampute Futbol Kulübü’ne destek olan Başkan Hanefi Mahçiçek malzeme yardımında bulundu. Malzemeler Batıpark Spor Kompleksi’nde düzenlenen törenle kulüp yöneticilerine teslim edildi.

“Şampiyonluklar Yaşamaları Dilekleri İle ”

Düzenlene malzeme yardım töreninde konuşan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ampute futbol takımının malzeme ihtiyacı olduğunu öğrendikten sonra harekete geçtiklerini belirterek, “Geçtiğimiz haftalar Onikişubat Belediye olarak bölgemizdeki amatör futbol kulüplerimize malzeme yardımı yapmıştık. Sağolsun arkadaşlarımız hatırlattılar.

Bu yaptığımız yardımda bir eksikliğimizin olduğunun farkına vardık. Kahramanmaraş’ımızda yeni kurulan ampute futbol takımımızın da malzemeye ihtiyacı olduğunu öğrendik. Onikişubat Belediyesi olarak hemen bu güzel sporcularımıza malzeme yardımında bulunduk. İnşallah inanıyorum ki onlar gelecekte Kahramanmaraş’a güzel şampiyonluklar getirecekler.

Bu arkadaşlarımızın eksiği olan malzemeleri teslim ettik. İnşallah kazasız, belasız güzel maçlar çıkarırlar ve Kahramanmaraş’ın ismini her yerde gururla, güzelliklerle duyururlar. Bütün takım arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu takımın kurulmasında, bu hale gelmesinde organizasyonda emeği olan bütün arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.