Ak Parti Şehrül-Emin Adayı Güngör “Gördüğümüz İhtiyaçları Projelendirdik” « İfa Ajans

7 Aralık 2022 - 17:41

Ak Parti Şehrül-Emin Adayı Güngör “Gördüğümüz İhtiyaçları Projelendirdik”

Ak Parti Şehrül-Emin Adayı Güngör  “Gördüğümüz İhtiyaçları Projelendirdik”
Son Güncelleme :

19 Mart 2019 - 13:08

562 views

AK Parti Kahramanmaraş  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ve Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Özel bir tesiste düzenlenen toplantıda konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Cumhur İttifakı olarak tam kadroyla sahada seçim çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör seçim çalışmalarını canla başla sürdürdüklerini belirtti.

“Eylem planları hazırlayacağız”

Seçim çalışmaları kapsamında il ve ilçelerdeki sivil toplum kuruluşlarıyla görüştüklerini dile getiren Güngör, şunları kaydetti:

“Artık seçime sayılı günler kaldı. Bugüne kadar da şehrimizin hemen hemen tamamına yakınını gezdik. Hakikaten geldiğimiz günden bugüne kadar gittiğimiz yerlerde çok sıcak karşılandık. Biz şehrin ihtiyaçlarına dönük bir proje tanıtımı yapmıştık. Gördüğümüz ihtiyaçları projelendirdik. Ama ihtiyaçlar bunlardan ibaret değil. Seçim öncesinde yaptığımız çalışmalar var, ekiplerimiz dolaştı ama seçim sonrasında da bu sorumluluğu üstlenirsek daha sağlıklı bir şekilde bunları revize edeceğiz, daha somut, yıllık, iki yıllık, yani kısa, orta ve uzun vadeli eylem planlarını hazırlayacağız açıklamasını yaptı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.